plantdesign telegram logo

جمعه, 31 فروردين 1397
تعداد بازدید کنندگان: 69206 نفر
Get Adobe Flash player
PDMS کاربردی ترین نرم افزار در طراحی piping
راهنمای طراحی و ترسیم سیستم های لوله کشی صنعتی
PDMS کاتالوگ‌نویسی و مدیریت پروژه در PDMS سری ۱۱و۱۲
PDMS راهنمای جامع PDMS ـ طراحی، مدل‌سازی، مدیریت Plant

•    ارایه خدمات مشاوره مهندسی:


به جرات می توان گفت بیشترین افتخار موسسان این مجموعه ارایه خدمات مشاوره در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه ، آب و فاضلاب ، فولاد ، مس و صنایع معدنی بوده و اعتماد مدیران و مهندسان بیش از 30 شرکت فعال در زمینه های فوق، مبین سابقه درخشان و موثر ما در این زمینه می باشد.
راهکارهای اجرایی ما در جهت کاهش نفر ساعت فاز طراحی و مدلسازی و بهبود فرآیند Plant Design  و ارایه بروزترین نرم افزارها و سخت افزار های مرتبط که تاثیر مستقیم آن در فازهای خرید کالا و اجرای پروژه ها ، بارها و بارها در پروژه های مختلف این مرز و بوم به عنوان مرجع و Reference استفاده گردیده است ، بیانگر تونایی ما در ارایه این خدمات متمایز  در صنایع مختلف می باشد.
ما برآن هستیم که با توجه به گستردگی طیف مخاطب این خدمات مشاوره ، نیازهای نفرات و بخشهای مختلف چون کارفرمایان ، مهندسان ، دانشجویان ، پیمانکاران و افراد مختلف شاغل در این صنایع را به تفکیک ، بررسی و راهکارهایی که تا کنون در جهت ارایه خدمات مشاوره عرضه نموده ایم را بیان نماییم. در این راستا سعی بر آن است که نمونه و توضیحات مربوط به موارد فوق الذکر را در قسمت (( دانلودها )) تعبیه و امکان استفاده از Sample  و نمونه اطلاعات فوق را در آن قسمت برایتان مهیا سازیم.