plantdesign telegram logo

جمعه, 31 فروردين 1397
تعداد بازدید کنندگان: 69201 نفر
Get Adobe Flash player
PDMS کاربردی ترین نرم افزار در طراحی piping
راهنمای طراحی و ترسیم سیستم های لوله کشی صنعتی
PDMS کاتالوگ‌نویسی و مدیریت پروژه در PDMS سری ۱۱و۱۲
PDMS راهنمای جامع PDMS ـ طراحی، مدل‌سازی، مدیریت Plant
  • ارایه خدمات آموزشی:

 

 

 بالغ بر 10000 ساعت سابقه آموزش و مشاوره در شرکتهای نفت ، گاز ، پتروشیمی و سایر صنایع معدنی در طی مدت 15 سال سابقه کار تخصصی ، ما را بر این نظر متفق دانست که برترین و زبده ترین مدرسان و اساتید اشخاصی هستند که علاوه بر بحث آموزش ، در بعد صنعت و در فعالیتهای پروژه ای جاری کشور نیز حضور مستمر دارند ، آموزش و صنعت ، اجزا لاینفک یکدیگر در جهت ارایه خدمات تخصصی به صنایع مختلف می باشند.
چنانچه نیازهای تخصصی پروژه های کشور در راس آموزشهای ارایه شونده اساتید ، مشخص و به دانشجویان ارایه گردد ، آموزش در مسیر صحیح آن صورت می پذیرد که کمترین منفعت آن امکان جستجوی سریع کار مرتبط و تخصصی مابین کارفرما و پیمانکار می باشد.
خدمات آموزشی ما ، ارایه سیلابسهای متفاوت و کاملا اجرایی و کاربردی با توجه به نیازهای دانشجویان ، کارفرمایان ، پیمانکاران و صاحبان مشاغل می باشد.
ارایه خدمات تخصصی آموزشی فوق در برترین آموزشگاههای آموزش عالی و فنی و حرفه ای این کشور  و مخاطب قراردادن بالغ بر 3000 نفر در طی این 15 سال مبین مسیر حرکت صحیح ما در جهت انجام این رسالت خطیر در صنایع فوق می باشد و به جرات می توان گفت مهمترین عامل موفقیت ما در طی این چند سال ، ارتباط مستمر و تنگاتنگ با دانشجویان و کارفرمایان و ارایه راهکارهای عملی و اجرایی در جهت آموزش و مشاوره به نفرات شاغل در این صنایع بوده است.
در قسمت مربوط به دانلود، شما می توانید آخرین سیلابسهای ارایه شده آموزشی را مطالعه و   شرح دوره ، توضیحات ، زمان برگزاری دوره را بررسی نمایید.
ضمنا جهت ارایه نیازهای خود در جهت آموزش نرم افزارهای مختف مهندسی در قسمتهای مختلف واحدهای فرآیندی ، می توانید با وارد نمودن اطلاعات لازم در قسمت ارتباط با ما یا تماس با تلفن مشاوره ارایه شده در وب سایت ، مشاوره ما را در ارتباط با انجام پروژه های خود با صرف کمترین هزینه و وقت داشته باشید